מעבר לציפיות: שירותי ייעוץ מס לעצמאיים Private

569

 

 

עצמאיים רבים שוכרים איש מקצוע פיננסי מתוך תפיסה של "שגר ושכח" - לשלוח חומרים כל תקופת דיווח, ומצפים להיות ב"ראש שקט" בכל הקשור לניהול פיננסי. אך תפיסה זו היא שגויה. יועץ מס יוזם, עם שירות אישי, מספק יתרונות עצומים. לקוחות Guberman Private יודעים זאת היטב.

עצמאים שמנהלים עסקים עם פעילות משמעותית, חייבים להתמקד במשימות החיוניות ביותר, ולדעת להפריד בין התפל לעיקר כדי להבטיח צמיחה מתמשכת. בין כל המשימות שיש למלא - בין פגישות לבין בחינה של מערכת חדשה שתאיץ את העסק קדימה - תמיד נמצאות משימות הקשורות בעולם המס והדיווח. משימות אלה אינן נתפסות  כחלק מהליבה של העסק, וכתוצאה מכך מתפתחת תפיסה של איש מקצוע כגורם שרק אמור לשחרר את העצמאי מעול המשימות האלה. אך תפיסה כזו היא שגויה, ועלולה לעלות ביוקר. הסתכלות צרה על איש מקצוע פיננסי, רק כגורם שאמור להשאיר "ראש שקט" לבעל העסק, מפספסת חלק מהותי מהערך שיועץ מס טוב יעניק לכם. 

יועץ מס טוב הוא יותר מסתם איש מקצוע פיננסי בסגנון "שלח ושכח". עצמאיים שעובדים עם צוות Guberman Private רואים ביועץ מס שמלווה אותם שותף אסטרטגי. כזה שלא מבצע רק את הרישומים הפיננסים, אלא גם מספק להם ערך מוסף, עם המלצות יזומות, עדכונים שוטפים מרשויות המס, והמלצות כציד לייעל את הפעילות הפיננסית. 

Guberman Private: יוזם למען העסק שלך

אל מול התפיסה הרווחת של איש מקצוע פיננסי, עצמאים ויזמים צריכים להעדיף בחירה ביועץ מס פרו- אקטיבי, שיתרום מהידע והיכולות שלו כדי לסייע להם לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר. איש מקצוע כזה יפעל כדי לספק הבנה מקיפה של המצב הפיננסי שלך, ידע להתריע בזמן אמת על בעיות, ויציע לך המלצות לשיפור. 

עצמאים, בעלי שליטה ושכירים חייבים, בוחרים ב- Guberman Private כשותף אסטרטגי, כדי ליהנות משליטה וביטחון בהתנהלות מול רשויות המס, כולל:

מערכת פיננסית לתמונת מצב עדכנית: לקוחות Guberman Private מקבלים גישה למערכת פיננסית מובילה, שמאפשרת להם לקבל תמונת מצב בזמן אמת אודות נתוני הכנסות, הוצאות ותשלומי מס, בהווה ובעתיד. עם המספרים מול העיניים הם יכולים לקבל החלטות נכונות לגבי העסק שלהם. 

יעילות מס: צוות Guberman Private מחפש הזדמנויות למזער את חבות המס שלך. הם מסייעים לך לזהות ניכויים, זיכויים ואסטרטגיות שיכולים להפחית את נטל המס השנתי.

תכנון פיננסי: ב- Guberman Private עובדים איתך כדי ליצור תוכנית פיננסית המותאמת לעסק שלך. באמצעות סימולציות פיננסיות וידע נרחב, אתם מקבלים תכנון שיעניק לכם ביטחון. 

טיפול בסוגיות מס מיוחדות: בזכות הידע הייחודי של צוות Private, הלקוחות שלנו יודעים כי בכל תרחיש מס בו הוא נמצאים הם יקבלו את המענה המדויק והנכון ביותר, להפקת רווח מקסימלי. 

ייצוג מול רשויות המס: בכל תרחיש בו יש צורך לפעול מול רשויות המס, צוות Private יחתור כדי לפתור את הבעיה בצורה המיטבית והמהירה ביותר. 

עמידה בתקנות וחוקים: שמירה על ציות לחוקי המס והתקנות הפיננסיות היא חיונית עבור פרילנסרים. צוות גוברמן פועל בהתאם לחוקי המס והתקנות העדכניים ביותר וידאג לעדכן אותך בשינויים החלים בחוקים.

לפרטים  נוספים בקרו בעמוד Guberman Private >>  https://www.guberman.co.il/he/Guberman_Private
או התקשרו 03-537-2237