קבוצת גוברמן

קבוצת גוברמן הינה ספקית שירותים מובילה בישראל בתחומי החשבונאות וניהול הכספים.
הקבוצה, שהוקמה בשנת 1997, מתמחה במתן פתרונות מקצועיים התפורים למידות ולצרכי לקוחותיה במגוון תחומי החשבונאות.
קבוצת גוברמן, המונה כ-130 עובדים, מעניקה פתרונות מוקפדים, יעילים ואמינים בזכות המקצועיות חסרת הפשרות של עובדיה, הניסיון המקצועי והניהולי שצברה עם השנים והדגש על איכות העבודה כערך עליון.
בין לקוחות הקבוצה ניתן למצוא חברות ישראליות ובינלאומיות, חברות הזנק, ציבוריות ופרטיות, מענפי ההייטק, הנדל"ן, התעשייה והמסחר.

למה גוברמן?

איכות מעל לכל
איכות מעל לכל

בתור יזם, מנהל כספים או בעל חברת הייטק, אתה לא יכול להרשות לעצמך להתפשר על שירות ומקצוענות. בגוברמן אנו שואפים להיות תמיד צעד אחד לפני כולם, כדי להבטיח איכות חסרת פשרות ללקוחותינו. 

כח אדם שנבחר בקפידה
כח אדם שנבחר בקפידה

על מנת להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, גוברמן מגייסת לשורותיה את אנשי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר ומעבירה אליהם ידע ומתודות שנצברו במשך 20 שנים.

עבודת צוות מנצחת
עבודת צוות מנצחת

עבודת הצוות שלנו מאפשרת התרחבות יעילה של כח העבודה הביצועי תוך צמיחה של החברה, התאמת השירות לצרכי הלקוח בכל רגע נתון והמשכיות בידע הנצבר בתיק גם במקרים של תחלופת עובד.

תרבות ארגונית
תרבות ארגונית

הצלחת לקוחותינו, היא גם הצלחתנו, ולכן אנו בגוברמן פועלים למען הגשמת מטרה זו על ידי הקניית ערכים של כבוד הדדי ושאיפה למצוינות לעובדינו.

שירות Outsourcing בתחושה של InHouse
שירות Outsourcing בתחושה של InHouse

גוברמן עומדת בקשר הדוק עם לקוחותיה ומעניקה פתרונות אאוטסורסינג אינטגרטיביים ומתקדמים המותאמים לכל לקוח אשר מבוססים על ניסיון רב שנים בתחום מיקור החוץ.

הדרך להצלחה
הדרך להצלחה

הקמתם חברת סטארט-אפ? מחפשים איש כספים? החשבת יוצאת לחופשת לידה ומחפשים גיבוי? מזמינים אתכם לראות איך אנחנו יכולים לעזור לך להצליח.

הלקוחות שלנו

 • "לא משנה אם זה בחשבות שכר, חשבות, ביקורת או משימה חשבונאית אחרת, הצוות בגוברמן תמיד עמד לצידנו בצמיחת החברה באופן היעיל ביותר."

  מייקל רוזנברג | מנהל כספים
  פארשוואי בע"מ

 • "צמחנו מהר ונזדקקנו לשירותי חשבונאות מקצועיים שיוכלו לתמוך בצמיחתנו. לצד המענה החשבונאי השוטף, סטפן והצוות משמשים כיועצינו האמינים בקבלת החלטות כלכליות ואסטרטגיות מהותיות בעוד אנו ממשיכים לצמוח בארה"ב ובשווקים הבינלאומיים."

  Russell Rothstein | Founder & CEO
  IT Central Station

  Russell Rothstein | Founder & CEO
 • "להרגיש כי העבודה איננה נעשית במיקור חוץ, אלא כאילו מאויישת על ידי עובד מן המניין בחברה. השירות הניתן הינו בהתאמה מיוחדת ללקוח לפי צרכי המערכת שלו."

  Simi Nitzan Tzidkiyahu | CFO
  PeriGen

 • "גוברמן מספקת לנו שירות מצוין מדי חודש, בייחוד אלדד ממחלקת השכר אשר יצא מגדרו במספר הזדמנויות שונות, על מנת להבטיח שנקבל את השכר בזמן. אנו ממליצים בחום על גוברמן עבור כל חברה המחפשת שירותי שכר בישראל."

  Carole Boyd | International Payroll Team Leader
  Clintec

 • "קבוצת גוברמן, ובראשם תמי וסטפן, מלווים אותי כבר כ 15 שנה ומעניקים זמינות ואיכות שירות ללא פשרות. הקשר הוא אישי ויעיל ובמיוחד מקצועי. אני ממליץ על גוברמן לכל הקולגות שלי"

  Eyal Rubin | Co founder & CEO
  Funtibox

  Eyal Rubin | Co founder & CEO

איך אנו יכולים לעזור לך להצליח?

מטרת שירותי מיקור חוץ של קבוצת גוברמן היא להעניק ללקוח פתרון לכל צרכיו החשבונאיים והפיננסיים או לחלקם מיום הקמת החברה, במהלך צמיחתה וגם לאחר שהגיעה לבגרות. השירות כולל בין היתר אדמיניסטרציה, הנהלת חשבונות, חשבות שכר, חשבות תפעולית ודיווח כספי, דיווחים לרשות לחדשנות ולמוסדות וניהול כספים במיקור חוץ.

קבוצת גוברמן מציעה שירות ניהול כספים גמיש אשר ניתן על ידי מנהלי כספים מנוסים ומותאם לנפח הפעילות הנדרש ולקצב צמיחת החברה.

כל חברה הרשומה בישראל מחויבת ע"פ חוק בביקורת דוחותיה הכספיים השנתיים ע"י מבקר חיצוני שהינו רואה חשבון. הדוחות הכספיים של כל חברה הינם המקור העיקרי לדיווח על מצבה הפיננסי של החברה אל מול רשויות המס, בעלי המניות והבנקים.
מחלקת הביקורת של משרד רואי החשבון גוברמן סטפן, המהווה חלק מהקבוצה, עורכת ביקורת למגוון חברות בתחומי ההיי-טק, הנדל"ן, התעשייה והשירותים. המחלקה עתירת ניסיון בביקורת לדוחות הכספיים של חברות פרטיות, חברות בינלאומיות וחברות בנות של בינלאומיות. המחלקה פועלת בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר תוך הקפדה על נהלי ביקורת, תקנים חשבונאיים רלוונטיים, כללי חשבונאות מקובלים ועמידה ביעדי הגשת הדוחות.
 

קבוצת גוברמן מציעה את שירות הפרויקטים הייחודי שלה, במסגרתו אנשי צוות מוכשרים וייעודיים יחליפו את העובד בכל משימותיו השוטפת ויספקו תמיכה חיצונית באופן זמני או חלקי במקרים כגון :

 • יציאה לחופשת לידה של מנהלת כספים, חשבת או מנהלת חשבונות.
 • כניסה לתהליך חשבונאי גדול ומורכב היוצר עומס תקופתי ומחייב תגבור הצוות לתקופה מסוימת כגון: הנפקה, מיזוג, הטמעת מערכות מידע או הצגה מחדש של דוחות.

חשבי הקבוצה מתמחים בכל סוגי הדיווח החשבונאי כגון: דיווח לבורסות השונות בעולם, לרשות החדשנות ולכלל גופי העידוד וההשקעה להם החברה תצטרך לדווח, כמו גם בהתנהלות נכונה וליווי הביקורת מול משרדי ה-Big 4.

במקרים של מחסור בידע או ניסיון מקצועי ספציפי כגון מעבר לדיווח על פי USGAAP, הטמעת מערכת מידע ספציפית, התמודדות עם הנפקה ומעבר לדיווח בהתאם לתקנות ניירות ערך, קבוצת גוברמן יודעת לספק את הידע הנדרש ודואגת להעבירו ולהטמיעו בארגון.

מטרת שירותי מיקור חוץ של קבוצת גוברמן היא להעניק ללקוח פתרון לכל צרכיו החשבונאיים והפיננסיים או לחלקם מיום הקמת החברה, במהלך צמיחתה וגם לאחר שהגיעה לבגרות. השירות כולל בין היתר אדמיניסטרציה, הנהלת חשבונות, חשבות שכר, חשבות תפעולית ודיווח כספי, דיווחים לרשות לחדשנות ולמוסדות וניהול כספים במיקור חוץ.

בעלי עסקים עצמאיים מחויבים בניהול ספרים שוטף ובהגשת דוחות אישיים שנתיים לרשויות המס. החוק אינו מחייב עריכת דוח שנתי על ידי רו"ח, אולם מומלץ מאוד כי בעל מקצוע עם ניסיון וידע, כמו זה הקיים במשרד רואי החשבון גוברמן סטפן, יסייע לנישום בעריכת הדוח על מנת לוודא שאין בו טעויות, שכל ההטבות האפשריות נלקחו בחשבון ושלא נגרמת לנישום חשיפה מיותרת.

גם חברות שצוות הכספים בהן עומד בכל משימותיו בהתנהלות השוטפת, נזקקות מעת לעת לעזרה ותמיכה חיצונית באופן זמני או חלקי. קבוצת גוברמן מציעה את שירות הפרויקטים הייחודי שלה שעונה על הצורך במקרים כגון:

 • כניסה לתהליך חשבונאי גדול ומורכב היוצר עומס תקופתי ומחייב תגבור הצוות לתקופה מסוימת כגון: הנפקה, מיזוג, הטמעת מערכות מידע או הצגה מחדש של דוחות.
 • מחסור בידע או ניסיון מקצועי ספציפי שמצדיק פניה לגוף מקצועי שיספק את הידע הנדרש וידאג להעבירו ולהטמיעו בארגון, לדוגמא: מעבר לדיווח ע"פ USGAAP, הטמעת מערכת מידע ספציפית, התמודדות עם הנפקה ומעבר לדיווח בהתאם לתקנות ניירות ערך.

מחלקת האדמיניסטרציה הייחודית של קבוצת גוברמן מתמחה במתן שירותים משלימים ללקוחות הארגון בכל הנושאים הקשורים לכספים, ניהול וייעול תהליכים.

השירות מותאם בעיקר לסטארטאפים וחברות קטנות ובינוניות אשר נפח פעילותן וגודלן אינם מצדיקים גיוס פונקציה אדמיניסטרטיבית לתוך החברה, אך הצרכים התפעוליים השוטפים קיימים כבר משלב הקמתה ורק גדלים עם הזמן (איתור משרדים, מעבר, רווחת עובדים, התנהלות מול ספקים וכו').

שירות האדמיניסטרציה במיקור חוץ המוצע על ידי קבוצת גוברמן עונה על כלל הצרכים האדמיניסטרטיביים של החברה החל מיום הקמתה וזאת תוך חסכון בזמן, בעלויות והענקת שקט ארגוני להנהלה ועובדי החברה.